Národný týždeň manželstva

Pridal: 4. februára 2013

narty2

Vernosť nie je slabosť

Pripájame sa k národnému týždňu manželstva.

Manželstvo – zväzok jedného muža a jednej ženy, dar ktorý nám dal Boh pri stvorení v raji. Pán Boh už vtedy vedel to, čo dnes dokazujú vedecké štúdie: Nie je dobré byť človeku samotnému a preto stvoril človeka, ako muža a ženu. Partneri žijúci v manželstve sa dožívajú vyššieho veku a sú šťastnejší. Žijeme v dobe, ktorá začína zabúdať na hodnoty spojené s manželstvom a preto je tu aj národný týždeň manželstva, aby sme si pripomenuli jeho prednosti a postavenie v spoločnosti.
hlasuj v ankete vľavo dole

Dovoľte nám pozvať Vás na odpoludnie venované manželstvu, kde by sme sa chceli zamyslieť nad novodobým zvodmi, ako sú okultizmus, astrologia, horoskopy, veštenie, poverčivosť, homeopatia, jóga, magické zaklínanie, špiritizmus, televízia a mnohé ďalšie pokušenia s ktorými sa stretávame v dnešnej spoločnosti. Poznáme svoje hranice? Čo ešte áno a čo už nie?

Po spoločnej diskusii na uvedenú tému bude premietnutý film s manželskou tematikou. Film je určený len pre manželské páry. Počas premietania filmu sa deti budú môcť zabaviť v klubovni s dozorom inštruktorov. Nájdite si čas a venujte ho svojmu partnerovi.
Kedy: sobota 9.2.2013 o 15:00 prednáška s diskusiou, 17:00 premietanie filmu
Kde: tu
Ako to bolo minulý rok.
viac na www.ntm.sk
na stiahnutie


pozri aj na ntm o Považskej Bystrici
ako to robia v Banskej Bystrici
v Nových Zámkoch
Trnave
na Liptove
a inde
Zaujímavé linky
trojlístok pre rodinu
Klub Pathfinder
vztahové a výchovné poradenství
psychosociálna poradňa

prečítané: 1 639x Rubrika: Mládež, Život cirkvi, Život zboru
Komentáre

No comments yet.


Leave a comment

(required)

(required)